Debakël i AAK-së dhe PSD-së në zgjedhje - Bota Sot
Debakël i AAK-së dhe PSD-së në zgjedhje

Aktuale

Debakël i AAK-së dhe PSD-së në zgjedhje

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 19:17
Ramush Haradinaj

Koalicioni AAK-PSD, të cilët kandidat për kryeministër e kanë pasur Ramush Haradinajn, kanë pësuar debakël në zgjedhjet e sotme sipas sondazhit të “Gani Bobit”.

Sipas këtij sondazhi, ky koalicion ka fituar vetëm 10.58% të votive, duke u renditur pas LDK-së, LVV-së, PDK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...