Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota - Bota Sot
Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota

Aktuale

Këta janë kandidatët nga PDK-ja që llapjanët ia dhanë veç nga 2 vota

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 22:18
Kadri Veseli

Pothuajse janë publikuar te gjithat listat e votave të kandidatëve të cilët kanë garuar për deputet.

Nga lista e kandidatëve për deputet të PDK-së mund të shihen, se dy nga këta kandidatë kanë marrë vetëm nga 2 vota në këtë komunë.

Kandidatët që morën vetëm nga 2 vota janë Suzana Gjergji dhe Isa Agushi.

Ndryshe, në Komunën e Podujevës me vota prinë LDK kurse pas saj VV dukë lënë të tretën PDK-në.

Indeksonline ju sjellë listën e plotë të kandidatëve për deputet nga PDK.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat