Deputetet e PDK-së “diss” Rexhep Selimit dhe Zafir Berishës - Bota Sot
Deputetet e PDK-së “diss” Rexhep Selimit dhe Zafir Berishës

Aktuale

Deputetet e PDK-së “diss” Rexhep Selimit dhe Zafir Berishës

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 20:04
Deputetet e PDK-së

Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës po vazhdojnë thuajse cdo ditë aktivitete nëpër komuna të ndryshme.

Tri prej tyre; Besa Ismajli, Evgjeni Thaçi dhe Ganimete Musliu qëndruan sot në Prizren.

Madje, kjo e fundit nuk ka lënë pa i “ngacmuar” me një status deputetin e LVV-së, Rexhep Selimin dhe tashmë zv/ministrin e Brendshëm, Zafir Berishën.

“S’lihet Prizreni per pozite te zv.Mininistrit😉 Edhe pse ne e ftuam, kafet i pagoi Luljeta Veselaj Gutaj sot ne Prizren”, ka shkruar ajo në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat