Kadri Veseli shërohet nga Covid-19, kjo është thirrja e tij - Bota Sot
Kadri Veseli shërohet nga Covid-19, kjo është thirrja e tij

Aktuale

Kadri Veseli shërohet nga Covid-19, kjo është thirrja e tij

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 16:32
Kadri Veseli

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është shëruar nga Covid-19.

Pas qëndrimit në izolim sipas udhëzimeve të mjekëve dhe rekomandimeve të IKSHP-së, Veseli është kthyer me punët e përditshme në parti.

Kryetari Veseli falënderon qytetarët, anëtarët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe miqtë e shumtë që e telefonuan dhe u kujdesën për të gjatë kësaj periudhe.

“Faleminderit të gjithëve që më qëndruat afër gjatë kësaj kohe. Nuk kam pasur simptoma të rënda, por nuk ishte edhe situatë e lehtë izolimi. Shfrytëzoj rastin të kërkoj nga ju që t’i mbani maskat, ta ruani distancën dhe t'i pastroni duart sa më shpesh, për ta ruajtur veten dhe të tjerët nga kjo sëmundje” - ka thënë Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat