Deputeti i VV-së ironizon me gjendjen aktuale në Kosovë: Kemi ngrit standartin, veq me miliona po flasim..

Aktuale

Deputeti i VV-së ironizon me gjendjen aktuale në Kosovë: Kemi ngrit standartin, veq me miliona po flasim..

Nga: A.Morina Më: 30 tetor 2020 Në ora: 22:16
Eman Rrahmani

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani përmes një postimi në facebook ka ironizuar me milionat e "vjedhura" ditëve të fundit në Kosovë.

Rrahmani përmendi milionat e postës të marrura nga Blerim Devolli, milionat e vjedhura të thesarit të shtetit dhe milionat e tenderave të ministrive.

"Fort e kemi ngrit standartin, veq me miliona po flasim...", tha Rrahmani, përcjell "Bota sot".

Postimi i plotë

-I mirren milonat postës dhe lihen pa paga punëtorët e saj...

-Mirren milona nga tendera që fitohen nga Ministrat...

-Vidhen nga thesari milionat...

Fort e kemi ngrit standartin, veq me miliona po flasim...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat