Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, reagon për parullën “Liria Ka Emër”

Aktuale

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, reagon për parullën “Liria Ka Emër”

Nga: N.Sh Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 08:54
Adem Jashari dhe Ibrahim Rugova

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imerit, kanë reaguar ndaj parullës “Liria Ka Emër”.

Familja Imeri përmes një postimi në Facebook, thotë se liria ka emër e mbiemër.

Sipas tyre, ata emra janë; Ibrahim Rugova, Adem Jashari, SHBA, Britania e Madhe, Gjermania etj.

Reagimi i plotë:

Liria ka emer dhe mbiemer :

Ibrahim Rugova

Adem Jashari

ShBA

Britania e Madhe

Gjermania

etj

Kjo parulla "patriotike" qe kinse i akuzuari per krime kunder shqipetareve , eshte liria duhet kuptuar drejt. Sesi do ta trajon Gjykata Speciale dhe historia personazhin e parulles pedekjane ..PRESIM e shohim..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat