Mërgimtarët edhe sonte përballen me kolona të mëdha nëpër kufij

Aktuale

Mërgimtarët edhe sonte përballen me kolona të mëdha nëpër kufij

Më: 5 janar 2021 Në ora: 18:57
Foto nga vendi i ngjarjes

Mërgimtarët të cilët zgjodhën Kosovën për t’i kaluar pushimet dimërore po përballen me pritje të mëdha në kufijtë, rrugës për në shtëpi

Lexuesit kanë dërguar fotografi nga kufiri Kroaci-Slloveni  dhe Serbi-Hungari.

Sipas tyre, ata janë duke u përballur me kolona të mëdha deri në 3 orë pritje.

Me situatën e njëjtë janë përballur mërgimtarët edhe kur kishin marrë rrugën për në Kosovë

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat