Rashit Qalaj e Ramiz Kelmendi në 20-shën e parë të listës së PDK-së

Aktuale

Rashit Qalaj e Ramiz Kelmendi në 20-shën e parë të listës së PDK-së

Më: 16 janar 2021 Në ora: 19:08
Rashit Qalaj dhe Ramiz Kelmendi

Dy prurjet e reja të PDK-së, Rashit Qalaj e Ramiz Kelmendi do të jenë kandidatë për deputetë nga Partia Demokratike e Kosovës.

Madje, ata do të jenë në 20-shen e parë të kësaj liste.

Qalaj do ta ketë numrin 13 në listën e PDK-së, teska Kelmendi numrin 16.

Më poshtë keni listën e plotë të kandidatëve të PDK-së për deputetë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat