Andi Bejtja: Më mirë Kurti se sa Rama-Thaçi që morën vizoren për të ndarë Kosovën

Aktuale

Andi Bejtja: Më mirë Kurti se sa Rama-Thaçi që morën vizoren për të ndarë Kosovën

Më: 4 mars 2021 Në ora: 23:16
Andi Bejtja

Në ‘Çim Peka Live’ analistët komentuan vizitën e Albin Kurtit në Shqipëri.

Andi Bejtja tha se Kurti mund ta kishte kursyer këtë vizitë.

‘Kurti mund ta kishte kursyer vizitën në Shqipëri, sepse duke ardhur fillon e zvogëlohet në sytë e shqiptarëve. Albinin e duam për luftën anti-korrupsion, kjo ka më shumë rëndësi për shqiptarët se sa mitologjia. Kurti është shtetas shqiptar, me një pasaportë shqiptare dhe mundet të votojë.

Më mirë Vetëvendosja se sa ata që morën vizoren dhe ishin gati për të ndarë hartën, Thaçi e Rama’, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat