Pacolli: Dje ranë maskat

Aktuale

Pacolli: Dje ranë maskat

Nga: G.B Më: 3 prill 2021 Në ora: 09:34
Kuvendi i Kosovës

Deputetja e VV-së, Fitore Pacolli, ka thënë se dje ranë maskat dhe ua prishën matematikat prandaj gjithë kjo histeri.

Përmes një postimi në Faebook, ajo ka thënë se do të vazhdojnë që këtë ndryshim të ligjit ta bëjnë me procedurë të rregullt, përcjell Bota sot.

Pacolli ka thënë se mërgata është vlerë për Kosovën dhe kërcënim për hajnat e të korruptuarit.

Postimi i saj i plotë:

Dje ranë maskat. Ua prishëm matematikat prandaj gjithë kjo histeri.

Ne vazhdojmë me procedurë të rregullt të bëjmë ndryshimet e nevojshme për të garantuar të drejtën e votës për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës.

Mërgata vlerë për Kosovën, kërcënim për hajnat e të korruptuarit.

Mërgata, kjo zemër e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat