Iu përmend familja, reagon Adelina Grainca, e prezanton xhaxhain e vet, ja çfarë thotë për të

Aktuale

Iu përmend familja, reagon Adelina Grainca, e prezanton xhaxhain e vet, ja çfarë thotë për të

Nga: D.RR Më: 7 prill 2021 Në ora: 22:30
Adelina Grainca dhe xhaxhai i saj

Deputetja tashmë e VV-së, Adelina Grainca ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, pasi braktisi PDK-në dhe votoi Osmanin për presidente.

Për Graincën u përfol edhe familja e saj, si biznesmen të njohur në Ferizaj.

E ajo sot ka prezantuar xhaxhain e saj, Lulin, për të cilin thotë se është mbështetësi më i madh i saj.

Ajo ka thënë se emri i familjarëve të saj, është lakuar padrejtësisht këto ditë me pretekste shpifëse.

Postimi i plotë:

Këto ditë emri im dhe i familjarëve të mi u lakua vazhdimisht me pretekst krejtësisht shpifës!

Luli për mua nuk është vetëm xhaxhi im, por edhe prind e shoku im më i ngushtë, mbështetja më e madhe që unë kam. Publikisht sikurse para zgjedhjeve e edhe tani, do e falenderoja për të gjitha, do të të bëj krenar ty dhe gjithë familjen duke punuar përherë në të mirë të vendit tonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat