“Rambo udhëheq partinë e haraçit, është vegël e kriminelëve Thaçi dhe Veseli” - Bota Sot
“Rambo udhëheq partinë e haraçit, është vegël e kriminelëve Thaçi dhe Veseli”

Aktuale

“Rambo udhëheq partinë e haraçit, është vegël e kriminelëve Thaçi dhe Veseli”

Nga: N.Sh Më: 23 gusht 2018 Në ora: 22:22
Haradinaj, Thaçi dhe Veseli

Deputetja e VV-së, Drita Millaku thotë se Ramush Haradinaj, Rambo siç e quan ajo është i pafytyrë dhe pa karakter.

Sipas saj, ai e udhëheq partinë e haraçit për pushtet dhe bëhet vegël e kriminelëve si Thaçi e Veseli, shkruan gazeta “Bota sot”.

“RAMBO njeri pa fytyrë e pa karakter, njeri që udhëheq partinë e haraqit e për pushtet bëhet vegël e kriminelëve si: Thaqi e Veseli.

Kjo është kur një grup krimineleve bëhen bashkë e shkatërrojnë të ardhmen e popullit”, shkruan Millaku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...