Deputetja e VV-së ka disa fjalë për Veselin, Haradinajn dhe Limajn - Bota Sot
Deputetja e VV-së ka disa fjalë për Veselin, Haradinajn dhe Limajn

Aktuale

Deputetja e VV-së ka disa fjalë për Veselin, Haradinajn dhe Limajn

Nga: N.H Më: 7 tetor 2018 Në ora: 21:35
Kadri Veseli, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku përmes postimi në llogarinë e saj në Facebook ka bërë disa komente për tre liderët e vendit.

Ajo i është drejtuar Kadri Veselit se nuk i hajnë karramelat, Haradinajt i thotë se nuk i lakojmë tepihët e kuqë, ndërsa Limaj i thotë se nuk ja mbajnë zhagun si këta tëta të fundit Thaçit.

“Kadri duhet ta dish që ne nuk i hamë karamelat. Ramush, ju e dini se ne nuk i lakmojmë tepihët e kuq. Fatmir, e dini mirë ju se ne nuk ia mbajmë zhagun Hashimit”, ka shkruar Millaku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...