Daut Haradinaj: Na pret lufta nëse preken kufijtë - Bota Sot
Daut Haradinaj: Na pret lufta nëse preken kufijtë

Aktuale

Daut Haradinaj: Na pret lufta nëse preken kufijtë

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 21:51
Daut Haradinaj

Këtë javë n’Kosovë Show mysafirë ishin Daut Haradinaj dhe Teuta Krasniqi.

Deputeti i AAK’së foli për idenë e presidentit Hashim Thaçi për korrigjim të kufijve. Sipas tij kufijt nuk do të lëvizin, në të kundërtën do të ketë sërish luftë.

Ndërkohë aktorja Teuta Krasniqi foli për karrierën dhe jetën private. Ajo tregoi nëse do të shkojë në martesën e Bleors vitin e ardhshëm.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...