Indi, zjarri mbyt 20 udhëtarë - Bota Sot
Indi, zjarri mbyt 20 udhëtarë

Azia

Indi, zjarri mbyt 20 udhëtarë

Më: 11 janar 2020 Në ora: 21:59
Foto ilustrim

Nga flakët vdiqën 20 persona në Indi.

Atje, një autobus dhe një kamion u përfshinë nga zjarri pas një përplasje mes tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat