Biznesmeni që nuk pagoi kriminelët për gruan – e gjen kokën e saj në kosh të plehrave - Bota Sot
Biznesmeni që nuk pagoi kriminelët për gruan – e gjen kokën e saj në kosh të plehrave

Bota

Biznesmeni që nuk pagoi kriminelët për gruan – e gjen kokën e saj në kosh të plehrave

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 00:01
Susana Carrera

Susana Carrera ishte rrëmbyer para një jave jashtë shtëpisë së shoqes së saj në Meksikë.

Ajo është gjetur me kokë të prerë brenda një kosh plehrash me një shënim që thotë se ajo ishte vrarë pasi burri i saj nuk po paguante shpërblimin prej 161 mijë funte.

Sipas hulumtuesve të rastit ajo është rrëmbyer duke e  i rënë ziles tek shtëpia e shoqes së saj, ku një makinë është ndalur dhe e kanë futur me forcë brenda.

Pas një jave ajo u gjend në një kosh të plehrave me kokën e prerë  me një shënim ku thuhej “Kjo më ndodhi mua sepse burri im nuk po paguante shpërblimin.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...