Kur do të fluturojmë sërish? - Bota Sot
Kur do të fluturojmë sërish?

Bota

Kur do të fluturojmë sërish?

Më: 8 maj 2020 Në ora: 12:56
Pamje nga video

Qiejt janë zbrazur nga avionët komeracialë.

Pandemia e koronavirusit ka bllokuar trafikun ajror, tash e sa javë.

Se kur do të rikthehet dhe në çfarë forme, tash për tash është vetëm hamendje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat