Një sekond e ndau nga vdekja, momenti i frikshëm kur rrufeja i godet shtëpinë - Bota Sot
Një sekond e ndau nga vdekja, momenti i frikshëm kur rrufeja i godet shtëpinë

Bota

Një sekond e ndau nga vdekja, momenti i frikshëm kur rrufeja i godet shtëpinë

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 11:11
Një grua në Luziana

Një grua në Luziana ditën e premte kaloi një moment aspak të këndshëm. Rrufeja goditi pemën në kopshtin e shtëpisë , duke dërguar dru dhe mbeturina drejt saj.

Pamjet e sigurisë së shtëpisë së Sarah Ribardi tregojnë momentin e incidentit dhe panikun që ajo kaloi.

Në momentin e incidentit Sarah ishte duke dalë nga shtëpia dhe menjëherë më pas u fut me vrap brenda.

“Zoti ishte padyshim me ne. Një hap më afër dhe unë do të isha lënduar rëndë”- shkruan ajo në postimin e saj në “Facebook”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat