Gjendet një bombë në shtëpinë e Clinton në periferi të Nju Jorkut - Bota Sot
Gjendet një bombë në shtëpinë e Clinton në periferi të Nju Jorkut

Bota

Gjendet një bombë në shtëpinë e Clinton në periferi të Nju Jorkut

Më: 24 tetor 2018 Në ora: 16:03
Foto

Në shtëpinë e Hillary dhe Bill Clinton në periferi të Nju Jorkut, një bombë është gjetur sot, raporton AP.

Një zyrtar i paidentifikuar amerikan tha se "pajisja funksionale shpërthyese" është gjetur në shtëpinë e Clinton dhe se hetuesit besojnë se kjo pajisje ka të bëjë me një pajisje të gjetur të hënën në shtëpinë e miliarderit George Soros.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...