Kjo është vetura speciale e Erdoganit në Beograd - Bota Sot
Kjo është vetura speciale e Erdoganit në Beograd

Evropë

Kjo është vetura speciale e Erdoganit në Beograd

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 14:49
Vetura speciale e Erdoganit në Beograd

Vetura e presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan ka zgjuar vëmendje të madhe në Beograd.

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan është duke qëndruar për vizitë në Beograd.

Por, vëmendje të madhe mori vetura e tij.

 

Një limuzinë e presidentit turk duket vërtetë e jashtëzakonshme, raportojnë mediat serb.

Siç dihet, veturat e presidentëve të shumë shteteve janë shpeshherë të komentuara në rrjetet sociale dhe në publik.

Çmimet e tyre janë të larta por edhe karakteristikat janë të veçanta, e sigurisht se edhe tek rasti i asaj të Erdoganit nuk ka përjashtime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat