​Aeroplani mbushet plot udhëtarë në kohë koronavirusi - Bota Sot
​Aeroplani mbushet plot udhëtarë në kohë koronavirusi

Evropë

​Aeroplani mbushet plot udhëtarë në kohë koronavirusi

Më: 5 maj 2020 Në ora: 15:37
Foto ilustrim

Në një kohë kur Britania e Madhe është vendi me numrin më të lartë të vdekjeve në Evropë, duket se distanca sociale nuk po gjen zbatim.

Foto shqetësuese janë publikuar në rrjetet sociale ku shihet një aeroplan i mbushur me udhëtarë dhe që nuk e respektojnë distancën.

Fluturimi nisi nga Belfast për në Londër të hënën në mëngjes, ndërsa fotot nga brenda aeroplanit u shpërndanë me shpejtësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat