Detaji që zbulon se Rita Ora dhe Bebe Rexha janë zënë mes vete - Bota Sot
Detaji që zbulon se Rita Ora dhe Bebe Rexha janë zënë mes vete

Mediale Vip

Detaji që zbulon se Rita Ora dhe Bebe Rexha janë zënë mes vete

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:11
Rita Ora dhe Bebe Rexha

Ato janë dy prej vajzave shqiptare më të njohura në skenën ndërkombëtare.

Bebe Rexhën dhe Rita Orën i kemi parë të ngjisin shkallët e suksesit por dhe të miqësisë së tyre njëkohësisht. Duke qenë se vajzat jemi mësuar t’i shohim gjithmonë bashkë dhe na kanë bërë të ndihemi ziliqarë për shoqërinë e tyre, së fundmi duket se gjërat nuk shkojnë dhe aq mirë dhe kjo na ka habitur.

Aludimet për një zënkë të mundshme filluan që me Victoria’s Secret e tani në ditëlindjen e 28-të të Ritës “zënka” pothuajse u konfirmiua. Rita ka postuar në Instastories urimet e shumta që ka marrë nga miqtë, por nuk kishim si të mos vinim re mungesën e urimit të Bebe Rexhës.

Nga ana tjetër dhe kjo e dyta ka postuar së fundmi Instastories, por nuk pamë asnjë urim dedikuar Ritës, madje përkundrazi, Bebe vendosi të na bënte një tur në dhomën e saj. Ndërkohë që vajzat vazhdojnë ta ndjekin njera tjetren ne rrjetet sociale, na duket disi e çuditshme që Bebe të ketë bërë një urim privat dhe Rita të mos na e tregonte. Ndoshta Bebe nuk e ka uruar fare? Nëse është kështu atëherë gjithçka na konfirmohet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...