Yllin që e kërkon e gjithë Evropa, po e transferon Chelsea - Bota Sot
Yllin që e kërkon e gjithë Evropa, po e transferon Chelsea

Futboll

Yllin që e kërkon e gjithë Evropa, po e transferon Chelsea

Më: 23 dhjetor 2018 Në ora: 23:46
Foto

Maurizio Sarri dëshiron ta bëjë një transferim të madh te Chelsea në janar.

Maurizio Sarri ka kërkuar nga Chelsea transferimin e Nabil Fekir nga Lyoni.

Mesfushori francez ishte shumë afër të transferohej në verë te skuadra londineze, por në fund dështoi marrëveshja

Chelsea është e gatshëm që të paguaj 70 milionë euro për t’i marrë shërbimet e Nabil Fekir në afatin që po vjen.

Lyon kërkon 80 milionë euro, andaj skuadra londineze mund ta ofroj Victor Mosesin ose Dany Drinkwater dhe një shumë të parave si pjesë të marrëveshjes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...