Anglia kalon në epërsi ndaj Malit të Zi

Futboll

Anglia kalon në epërsi ndaj Malit të Zi

Më: 25 mars 2019 Në ora: 21:31
Pamje nga ndeshja

Vjen goli i dytë nga kombëtarja e Anglisë në takimin rëndësishëm në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian e që po ndeshet me Malin e Zi.

Golin e dytë dhe të epërsisë për Anglinë e ka shënuar Barkley në minutën e 39 të takimit me një goditje fantastike arriti ta mposhtë portierin kundërshtar.

Rezultati aktual i takimit është 1:2 në favor të Anglisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat