Gattuso në depresion, ka ngritur flamurin e bardhë? - Bota Sot
Gattuso në depresion, ka ngritur flamurin e bardhë?

Futboll

Gattuso në depresion, ka ngritur flamurin e bardhë?

Më: 27 prill 2019 Në ora: 19:29
Gennaro Gattuso

Tifozët e skuadrës së Milanit nuk mund të impresionohen shumë nga fjalët e Gennaro Gattuso sot

Gjatë konferencës për shtyp para ndeshjes në Milanello, taktikanti italian dukej i pakënaqur me veten.

Skuadra e Gattusos do të përballet ditën e nesërme me Torinon ku kërkon që t’i marrin tre pikë dhe të ia kthejnë dinjitetin klubit.

“Tani për tani, nuk mendoj se do të arrijmë të mbrojmë vendin e katërt”, thotë Gattuso.

Rossonerët nuk mund të lejojnë të humbasin ose të tërheqin në Torino nesër mbrëma. vetëm fitorja mund t’i kryej punë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...