Asani motivon të kuqtë: Shanse të barabarta, mund të kualifikohemi - Bota Sot
Asani motivon të kuqtë: Shanse të barabarta, mund të kualifikohemi

Futboll

Asani motivon të kuqtë: Shanse të barabarta, mund të kualifikohemi

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 17:08
Jasir Asani

Sulmuesi i Partizanit, Jasir Asani, ka folur para ndeshjes me Qarabag-un. I riu foli për "Supersport" duke treguar emocionet e sfidës dhe ka treguar se "Demat e kuq" i kanë të gjitha mundësitë për t'u kualifikuar. 

“Jemi stërvitur pa ndërprerje. Na pret një takim shumë i vështirë. Shpresoj që më ndihmën e stafit dhe djemve t’ia dalim në Azerbajxhan. Do të bëmë maksimumin për këtë”.

“Në minutat e p ara do t’i presim, pasi Qarabak ka një super skuadër dhe ne duhet t’i sulmojmë me kundërsulm. Mendoj se kualifikimi është 50 me 50, edhe ne kemi skuadër shumë të mirë, përse mos t’ia dalim. Nuk ka rëndësi kush do shënojë golin vetëm të fitojmë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat