Sekiraqa firmos për disa vite me Ballkanin - Bota Sot
Sekiraqa firmos për disa vite me Ballkanin

Futboll

Sekiraqa firmos për disa vite me Ballkanin

Nga: K. G. Më: 2 gusht 2019 Në ora: 15:36
Sekiraqa firmos për disa vite me Ballkanin

Ballkani nga Theranda firmos me futbollistin Bleon Sekiraqa, që një periudhë ka qenë pjesë e skuadrës së Prishtinës.

“Bleon Sekiraqa është futbollist i ri i FC Ballkani, duke firmosur bashkëpunimin trevjeçar me klubin e ri dhe sfidën e re.
Deri me tani pjesën dërmuese te karrierës e ka kaluar në FC Prishtina, duke i kaluar të gjitha grupmoshat ku edhe ka bërë stërvitje me trajnera të shquar të futbollit kosovar dhe të huaj.

Presim nga Bleoni ti ndjek hapat e shokëve të tij si Blend Baftiu, Arbër Hoxha etj...”, bëhet e ditur nga Ballkani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...