Modriç nuk ka dëshirë që të largohet nga Reali - Bota Sot
Modriç nuk ka dëshirë që të largohet nga Reali

Futboll

Modriç nuk ka dëshirë që të largohet nga Reali

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 12:37
Modriç nuk ka dëshirë që të largohet nga Reali

Luka Modriç nuk ka dëshirë që të largohet këtë verë nga Real Madridi.

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane është duke u munduar të shesë disa lojtarë dhe ka pasur disa spekulime që njëri nga ta është edhe kroati.

Milani dhe Interi janë të interesuar për të dhe ka pasur disa sugjerime që të shkëmbehet me Neymar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...