Fetahaj largohet nga FC Prishtina - Bota Sot
Fetahaj largohet nga FC Prishtina

Futboll

Fetahaj largohet nga FC Prishtina

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 17:57
Fetahaj largohet nga FC Prishtina

Sulmuesi Liridon Fetahaj largohet nga skuadra me renome Prishtina.

Ai përmes profilit të tij ka konfirmuar largimin, por ka falënderuar edhe klubin e futbollit Prishtina po ashtu edhe Lirinë nga Prizreni.

“Nuk jam pjesë e FC Prishtinës, i falënderoj bashkëlojtarët dhe stafin e trajnerëve.

Gjithashtu falënderoj edhe klubin e zemrës FC Lirinë që nuk patëm mundësinë ta mbajmë në Superligë, falënderoj kryesinë klubit, kryetarin e klubit Iliaz Iliazi i cili ishte shumë korrekt ndaj meje dhe shpresoj qe t’i jepnin përkrahjen e duhur për t’u kthyer në Superligë”, shkruan Fetahaj. Futbollisti nuk dihet se ku do të vazhdojë karrierën në edicionin e ri!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...