Përmbysja e çmendur nga 3-1 në 3-4, ish-sulmuesi i Interit: Meritë e telefonit, ja si ndodhi! - Bota Sot
Përmbysja e çmendur nga 3-1 në 3-4, ish-sulmuesi i Interit: Meritë e telefonit, ja si ndodhi!

Futboll

Përmbysja e çmendur nga 3-1 në 3-4, ish-sulmuesi i Interit: Meritë e telefonit, ja si ndodhi!

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 22:14
Pamje nga ndeshja

Kemi parë shpesh përmbysje të mëdha, që këto kohët e fundit janë kthyer si "rutinë", pasi ndeshja përfundon kur arbitri vërshëllen tri herë... Kështu, Brescia po fitonte 3-1 ndaj Bolognas në pjesën e parë në sfidën e luajtur në "Rigamonti", por në 45' e dyta, miqtë kanë treguar një tjetër fytyrë dhe shënuan tri gola duke marrë 3 pikë të çmendura...

Sekreti? Sipas sulmuesit Palacio, që dikur ka veshur edhe fanellën e Interit, është Sinisa Mihajlovic. "Sapo mbaroi pjesa e parë, na mori në telefon dhe e dëgjuam diskutimin e tij me "vivavoce", teksa bërtiste. Edhe pse 200 km larg, na dha këtë motivim të madh!".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...