Ja mesazhet e familjarit të Kamberit, që Floriani donte të luante për Kosovën, por pse nuk u ftua... - Bota Sot
Ja mesazhet e familjarit të Kamberit, që Floriani donte të luante për Kosovën, por pse nuk u ftua...

Futboll

Ja mesazhet e familjarit të Kamberit, që Floriani donte të luante për Kosovën, por pse nuk u ftua...

Nga: Kemajl Goca Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 14:15
Ja mesazhet e familjarit të Florian Kamberit, që donte të luante për Kosovën, por pse nuk u ftua...

Sulmuesi me prejardhje nga Kosova, Florian Kamberi, i rritur në Zvicër, u paraqit me sukses edhe për kombëtaren e Zvicrës U-21, i cili vendosi që t’i bashkohet kombëtares së Shqipërisë dhe jo të Kosovës!, raporton gazeta kombëtare "Bota sot". A ishte i interesuar Kamberi që të luajë për Kosovën? 

Image

Mesazhi në viber

Mesazhet në rrjetin social në facebook por edhe në viber, janë treguesi se Kamberi donte të vinte për Kosovën, por pse nuk u ftua dhe cili ishte problemi më së miri e din në Federatën e Futbollit të Kosovës. 

Po i paraqesim mesazhin e familjarit të Florianit, Adrian Kamberit, kur shkruante në facebook dhe viber.

“Tash biseduam me Duken. Dhe për 2 app 3 dite nese nuk lahmerohet Kosova Florian luan për shqiperinë", kështu shkroi Adriani në viber ditë më parë.

"Kush eshte menagjeri i Kosovës Bajram Shala. Aha e pas një deklarate dikund.

 
Image

Mesazhi në facebook

E sipas tij po doket Ks e pa interesuar për Florianin", kështu shkroi Adriani gjatë verës në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat