Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram - Bota Sot
Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Futboll

Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 15:05
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është aktiv në rrjete sociale.

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram

Vetë ai përcjell  445 prej tyre dhe në këtë rreth futet këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Rita është një prej emrave e cila ka arritur të ketë famë ndërkombëtare duke mos e harruar asnjëherë vendin prej nga vjen.     

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat