Flet për të ardhmen e tij - Bota Sot
Flet për të ardhmen e tij

Futboll

Flet për të ardhmen e tij

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 12:56
Mustafi

Flet për të ardhmen e tij .

Shkodran Mustafi e ka kaluar momentin e vështirë tek Arsenali dhe tani, nën drejtimin e Artetas, mbrojtësi me origjinë shqiptare po luan shanset e tij.

Gjithsesi, në janar, “topçinjtë” ia ofruan kartonin e mbrojtësit Romës dhe Juventusit, të cilët e refuzuan, ndërsa tani vetë lojtari thekson se në verë do të vendosë me klubin për të ardhmen.

Mustafi deklaroi se i merr gjërat me radhë dhe nëse do të jetë i lumtur tek Arsenali do të vazhdojë, ndryshe do të nisë një aventurë të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat