Muriqi i është nënshtruar testeve - Bota Sot
Muriqi i është nënshtruar testeve

Futboll

Muriqi i është nënshtruar testeve

Më: 25 mars 2020 Në ora: 17:06
Muriqi i është nënshtruar testeve

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet.

Menaxheri i futbollistit, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative.

Këto teste janë bërë pasi që një futbollist i skuadrës turke ka dalur pozitiv me koronavirus.

Mirëpo për fat të mirë menaxheri ka treguar që Vedat Muriqi dhe Serdar Aziz kanë dalur negativ në këto teste.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat