Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve - Bota Sot
Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve

Futboll

Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve

Më: 23 maj 2020 Në ora: 13:08
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City?

Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City?

Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve.

Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë futbollistë, në pamundësi për të hargjuar miliona.

Kështu, Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve.

Cancelo nuk është i lumtur në Manchester City, ashtu sic Semedo që asnjëherë nuk ka zënë vend në 11-she, kanë mundësi të ndërrojnë skuadra sipas Mundo Deportivos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat