Batatina sulmon ashpër portierin e tij - Bota Sot
Batatina sulmon ashpër portierin e tij

Futboll

Batatina sulmon ashpër portierin e tij

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 19:44
Batatina sulmon ashpër portierin e tij

Drita ka shënuar fitore të thellë 4:0 në udhëtim ndaj Llapit.

Pas ndeshjes, Batatina është shprehur i befasuar me paraqitjen e dobët të portierit Afrim Ademi dhe të skuadrës në përgjithësi.

“Sot ishte një Llap krejt më ndryshe.

Nuk besoja as vet që është kjo skuadër. Ne nuk kishim porter në portë, kishim portier, por nuk është i këtij niveli”, u shpreh fillimisht Batatina në SSK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat