Majo po çmend me këtë... - Bota Sot
Majo po çmend me këtë...

Futboll

Majo po çmend me këtë...

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 14:17
Majo po çmend me këtë...

Majo Barbeito, partnerja e Lukas Okamposit, ish-lojtarit të Milanit dhe Olimpikut të Marseilles, aktualisht pjesë e Sevillës, nuk heq dorë nga fiksimi i saj për t’u treguar format perfekte fansave në “Instagram”.

Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup seksi.

Majo është vërtet speciale dhe Okampos është me fat që e ka në krah një bukuroshe të tillë.

Image

Me vijën trupore çmend fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat