Durmishi: Pretendenti për kryetar i FFK-së me kërcënoi në telefon, do ta lajmëroj në polici - Bota Sot
Durmishi: Pretendenti për kryetar i FFK-së me kërcënoi në telefon, do ta lajmëroj në polici

Futboll

Durmishi: Pretendenti për kryetar i FFK-së me kërcënoi në telefon, do ta lajmëroj në polici

Nga: K. Goca Më: 8 korrik 2020 Në ora: 19:51
Durmishi: Pretendenti për kryetar i FFK-së me kërcënoi ne telefon, do ta lajmëroj në polici

Zyrtari për informim i klubit të futbollit Prishtina, Avni Durmishi, në profilin e tij në facebook, njofton se është kërcënuar. 

“Pretendenti për kryetar i FFK-së, Arianit Ahmeti sa po me kërcënoi në telefon. 

Sa të kthehemi në Prishtine do ta lajmëroj rastin ne polici”, njofton Durmishi. 

Image

Askush nuk e di se çfarë po ngjan sot në Gjilan dhe pas ndeshjes Gjilani-Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat