Ronaldo tregon muskujt nga jahti i tij luksoz - Bota Sot
Ronaldo tregon muskujt nga jahti i tij luksoz

Futboll

Ronaldo tregon muskujt nga jahti i tij luksoz

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 23:18
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo shfaqi fizikun e tij jashtëzakonisht të hedhur gjatë pushimeve të tij në Itali të hënën.

Ylli 35-vjeçar i Juventusit tregoi muskujt e tij teksa pozoi në jahtin e tij që kushton 5.5 milionë funte.

E dashura e Cristiano, Georgina Rodriguez, 26-vjeç, gjithashtu postoi foto të vajzës Alana Martina, dy vjeç, dhe binjakët Eva dhe Mateo, tre vjeç.

Image

Georgina pozoi veshur një bikini të skalitur jeshile. Cristiano së pari u takua me Georgina në dyqanin Gucci në Madrid në vitin 2016 dhe çifti kanë qenë së bashku që nga ajo kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat