Klopp i habitur me Xherdan Shaqirin: Duket...

Futboll

Klopp i habitur me Xherdan Shaqirin: Duket...

Nga: K.G. Më: 25 shtator 2020 Në ora: 15:15
Klopp i habitur me Xherdan Shaqirin: Duket...

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është i impresionuar me performancën e Xherdan Shaqirit në fitoren e së enjtes me rezultat 7:2 kundër Lincoln City në Kupën e Ligës angleze, duke thënë se situata e tij në klubin e Premier League "duket premtuese".

Shaqiri ka realizuar supergol nga gjuajtja e lirë rreth 20 metra pikërisht në minutën e 9-të, duke e habitur edhe vet trajnerin. 

"... Nuk ka dyshim për cilësitë e Shaqës!

Kurrë nuk kishte asnjë dyshim dhe në këtë moment gjithçka duket vërtet, me të vërtetë mirë, duket premtuese dhe ne do ta shohim", tha mes të tjera Klopp, transmeton sportstar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat