Shorti i “Coppa Italia”, Milan do të ketë punë të vështirë

Futboll

Shorti i “Coppa Italia”, Milan do të ketë punë të vështirë

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 17:55
Foto ilustrim

Sot është hedhur shorti për 1/16-tën e “Coppa Italia”.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo mes Milan dhe Torinos.

Punë të vështirë do të ketë edhe Lazio që do të luaj kundër Parmas. Interi po ashtu do të jetë kundërshtar i Fiorentinas.

Kampioni i Series A, Juventus do të luaj kundër Genoas. Më poshtë tkeni shortin e plotë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat