Shkëndija kërkon ta rikthejë në Tetovë!

Futboll

Shkëndija kërkon ta rikthejë në Tetovë!

Më: 9 janar 2021 Në ora: 11:15
Shkëndija kërkon ta rikthejë në Tetovë!

Transferimi i tij te Tirana u bë një fakt i kryer në fund të dhjetorit por mesa duket akordi përfundimtar mes Ferhan Hasanit dhe bardhebluve ende nuk është arritur.

Me bllokimin e merkatos së Tirana u përfol për një kalim të Bubas në Indi, por deri tani ky transferim nuk ka ndodhur dhe sëfundmi në skenë ka hyrë edhe ish-klubi i fantazistit Shkëndija e Tetovës.

Sipas mediave në Maqedoninë e Veriut, Hasani ka refuzuar ofertën e parë të kuqezinjëve, por tetovarët i kanë bërë një ofertë tjetër në kushte akoma më të mira financiare dhe futbollisti po mendohet.

Tirana megjithatë me zhbllokimin e merkatos po qëndron gati dhe do të bëjë çmos për të transferuar në kampionatin shqiptar 30-vjeçarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat