Ndryshon termini i ndeshjes Ballkani – Drenica 

Futboll

Ndryshon termini i ndeshjes Ballkani – Drenica 

Më: 2 mars 2021 Në ora: 17:35
Ndryshon termini i ndeshjes Ballkani – Drenica 

Ndryshon termini i ndeshjes Ballkani – Drenica!

Ndeshja e javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën 13:00.

Kjo ndeshje ishte paraparë të zhvillohej të dielën, mirëpo KF Drenica ka bërë kërkesë që të ndryshojë termini i kësaj ndeshje për shkak të manifestimeve të Epopesë së UÇK-së, andaj Komisioni i Garave me pëlqim edhe nga klubi nikoqir, Ballkani, e ka miratuar kërkesën e klubit nga Skenderaj.

Ballkani është kandidat për titull dhe Drenica për të mbetur në ligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat