Di Maria rikthehet ndaj Brest, PSG konfirmon mungesat

Futboll

Di Maria rikthehet ndaj Brest, PSG konfirmon mungesat

Më: 5 mars 2021 Në ora: 23:33
Angel Di Maria

Paris Saint Germain ka konfirmuar mungesat në skuadër për ndeshjen ndaj Brest.

PSG ka konfirmuar mungesat në skaudër para ndeshjes së xhiros së 30-të ndaj Brest.

Skuadra e Paris Saint Germain ka konfirmuar mungesat në uebfaqen e klubit, Angel Di Maria dhe Marco Verrati do jenë të gatshëm për ndeshje.

Ndërsa, Moise Kean i cili është infektuar me COVID-19 do mungojë, Neymar është duke u stërvitur pjesërisht por nuk është i gatshëm.

Juan Bernat dhe Alessandro Florenzi nuk do jenë të gatshëm për këtë ndeshje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat