Nuk dorëzohet

Futboll

Nuk dorëzohet

Më: 2 prill 2021 Në ora: 19:08
Trajneri i Romës nuk dorëzohet, mesazhi i tij për lojtarët!

Trajneri i Romës nuk dorëzohet, mesazhi i tij për lojtarët!

Roma nuk do të dorëzohet! Mesazhi vjen nga trajneri Paulo Fonseca në konferencë shtypi përpara ndeshjes ndaj Sassuolo.

Pas pushimit për shkak të kombëtareve, kalendari është i fortë dhe në mes janë dy ndeshjet me Ajax në çerekfinalet e Europa League.

“Ka ende 30 pikë në lojë dhe lojtarët e Romës besojnë totalisht se mund të arrijnë Champions League”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat