Gruaja e futbollistit: Unë isha shtatzënë...

Futboll

Gruaja e futbollistit: Unë isha shtatzënë...

Më: 10 prill 2021 Në ora: 17:34
Gruaja e futbollistit: Unë isha shtatzënë

Alice Campello, gruaja e sulmuesit të Juventus, Alavaro Morata, ka folur për një moment të vështirë të kaluar nga spanjolli në 2018-ën.

“Problemet e 2018-ës? E kam jetuar në mënyrë direkte dhe nuk ka qenë e lehtë”, ka thënë Alice për emisionin Verissimo.

“Jemi njerëz si të tjerët, kemi problemet tona dhe vuajmë si të gjithë. Alvaro ushte shumë keq fizikisht dhe psikologjikisht, unë isha shtatzënë dhe kam kaluar një periudhë shumë të komplikuar, para dhe pas lindjes”.

“Por, pavarësisht nga kjo, më ka qëndruar gjithmonë afër, ishte gjithmonë aty me mua. Me dashurinë mund të kalohet gjithçka”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat