Fati i sulmuesit mund të vendoset nga menaxheri i tij Mino Raiola

Futboll

Fati i sulmuesit mund të vendoset nga menaxheri i tij Mino Raiola

Më: 11 prill 2021 Në ora: 17:08
Fati i sulmuesit mund të vendoset nga menaxheri i tij Mino raiola

Erling Haaland është në qendër të zërave të merkatos.

Norvegjezi i Dortmund kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona në Spanjë, dhe nga Manchester City dhe Chelsea në Angli.

Fati i sulmuesit mund të vendoset nga menaxheri i tij Mino Raiola.

Sipas Mirror, objektivi i Raiola-s është që ta bëjë Haaland lojtarin e parë që paguhet 1 milionë euro në javë mes rrogës dhe bonuseve.

Një shifër që mund të frikësojë skuadrat e interesuara për lojtarin, por super menaxheri është i bindur se mund t’ia dalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat