Zhbllokohet ndeshja në mes Tottenham dhe Manchester United, vjen goli i parë

Futboll

Zhbllokohet ndeshja në mes Tottenham dhe Manchester United, vjen goli i parë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 18:18
Pamje nga ndeshja

Zhbllokohet ndeshja në mes Tottenham dhe Manchester United.

Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj Manchester United me rezultat 1 me 0.

Son ka shënuar në minutën e 40’të.

Ja pamejt nga goli i shënuar – VIDEO

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat