Neville: Lojtarët e Leeds duhet të lejojnë lojtarët e Liverpoolit të shënojnë gola, pasi “Reds” nuk duan konkurrencë!

Futboll

Neville: Lojtarët e Leeds duhet të lejojnë lojtarët e Liverpoolit të shënojnë gola, pasi “Reds” nuk duan konkurrencë!

Më: 19 prill 2021 Në ora: 19:27
Gary Neville

Ish lojtari i njohur i Manchester United, Gary Neville ka kritikuar ashpër krijimin e Superligës Evropiane të futbollit.

Neville duke komentuar krijimin e Superligës Evropiane të futbollit, ka folur edhe për ndeshjen e sotme të Premierligës ndërmjet Leeds dhe Liverpool.

Neville thotë se lojtarët e Leeds duhet t’i lejojnë lojtarët e Liverpoolit të shënojnë, sepse Liverpool nuk po dëshiron konkurrencë.

“Lojtarët e Leeds duhet të dalin në një pjesë të fushës dhe vetëm të lënë Liverpool të vazhdojë të shënojë! Ata [LFC] nuk duan konkurrencë”, ka thënë Neville.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat