Paulo Fonseca në dispozicion të Mourinhos

Futboll

Paulo Fonseca në dispozicion të Mourinhos

Më: 15 maj 2021 Në ora: 23:27
Paulo Fonseca

Trajneri në largim i Romës, Paulo Fonseca, ka folur pas triumfit në “Derby della Capitale”.

Fonseca duke folur në konferencën për shtyp pas ndeshjes, theksoi se ai është i gatshëm për çfarëdo konsultimi me trajnerin e ardhshëm të Romës, Jose Mourinhon.

“Nuk jemi dëgjuar ditëve të fundit, por Jose e di që jam këtu për ta ndihmuar atë, për ta ndihmuar Romën”, tha ai.

“Nëse ka nevojë për ndonjë konsultim apo këshillë jam këtu dhe gati për ta ndihmuar atë”, tha Fonseca.

“E ardhmja? Nuk di asgjë. Futbolli italian më pëlqen, por në këtë moment nuk e di çfarë do të ndodhë”, përfundoi Paulo Fonseca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat